Stypendia i Nagrody Starosty Gryfickiego

Stypendia Starosty Gryfickiego 2019/2020: 

 

Dominik Balcerzak

Edyta Bielska

Adrianna Bujnowska

Milena Folwarska

Anna Luter

Patryk Markowski

Magdalena Martynko

Aleksandra Młyńska

Wiktoria Nogaj

Jakub Ogrodowczyk

Bartłomiej Pachocki

Hubert Paprocki

Wiktoria Płażalska

Agnieszka Poźniak

Maria Sowińska

Monika Spietelun

Julia Zarzycka

Oliwia Żądło

 

Nagroda Starosty 2019/2020 dla Najlepszego Ucznia Szkoły:

Jakub Ogrodowczyk

Nagroda Starosty Gryfickiego 2019/2020:

Dominik Balcerzak

Edyta Bielska

Grupowa Nagroda Starosty:

 

Miniprzedsiębiorstwo „BioBee":

Aleksandra Białek

Milena Folwarska

Karolina Gałczyńska

Wojciech Kępiński

Jan Kwiatkowski

Alicja Łabik

Aleksandra Młyńska

Wiktoria Nogaj

Zofia Nogowska

Jakub Ogrodowczyk

Jakub Oksiejuk

Wiktoria Płażalska

Julia Zarzycka

Nagroda dla Najlepszego Maturzysty 2019 r.:

Ryszard Ruciński

 

Stypendia Starosty Gryfickiego 2018/2019: 

 

Dominik Balcerzak

Marcin Barański

Edyta Bielska

Adrianna Bujnowska

Alicja Gałązka

Klaudia Kaczmarek

Robert Kryger

Małgorzata Krzyżanowska

Roksana Kubacka

Magdalena Lasota

Natalia Lis

Hubert Łukomski

Magdalena Martynko

Jakub Ogrodowczyk

Bartłomiej Pachocki

Hubert Paprocki

Michał Protas

Dawid Przywóski

Ryszard Ruciński

Monika Spietelun

Sara Urbanowicz

Nagroda Starosty 2018/2019 dla Najlepszego Ucznia Szkoły:

Ruciński Ryszard

Nagroda Starosty Gryfickiego 2018/2019:

Edyta Bielska
Filip Lewicki

Maciej Ludwiczak

Bartłomiej Szkutnik

Grupowa Nagroda Starosty 2018/2019:

 

Miniprzedsiębiorstwo „PolPaper":

Dominik Balcerzak
Edyta Bielska
Sara Karcz
Oliwia Krasińska

Filip Moszczyński

Rozalia Olszewska
Maciej Sygdziak
Ernest Taśmiński

Nagroda dla Najlepszego Maturzysty 2018 r.:

Maciej Wójcik

 

Stypendia Starosty Gryfickiego 2017/2018: 

 

Nikola Banaszak

Maria Celej

Małgorzata Krzyżanowska

Magdalena Lasota

Natalia Lis

Klaudia Pasternak

Ryszard Ruciński

Bartłomiej Szkutnik

Magdalena Urban

Maciej Wójcik

Nagroda Starosty 2017/2018 dla Najlepszego Ucznia Szkoły:

Małgorzata Krzyżanowska

Ryszard Ruciński

Nagroda Starosty Gryfickiego 2017/2018:

Aleksandra Kwaśniak

Grupowa Nagroda Starosty 2017/2018:

 

Miniprzedsiębiorstwo „Folkself":

Maja Bublewicz
Adrianna Kamińska
Marta Kołwzan
Roksana Kubacka

Tomasz Kupczyk

Dawid Przywóski
Ryszard Ruciński
Wiktoria Szczęsna

Paulina Zakrzewska

Łukasz Zubrzyński

Nagroda dla Najlepszego Maturzysty 2017 r.:

Daria Szalast

  • Facebook Social Icon
  • Flickr Social Icon
  • YouTube Social  Icon
rodo.jpg