Stypendia i Nagrody Starosty Gryfickiego 

 Stypendia Starosty Gryfickiego 2019/2020 

Dominik Balcerzak, Edyta Bielska, Adrianna Bujnowska, Milena Folwarska, Anna Luter, Patryk Markowski, Magdalena Martynko, Aleksandra Młyńska, Wiktoria Nogaj, Jakub Ogrodowczyk, Bartłomiej Pachocki, Hubert Paprocki, Wiktoria Płażalska, Agnieszka Poźniak, Maria Sowińska, Monika Spietelun, Julia Zarzycka, Oliwia Żądło

 

Nagroda Starosty 2019/2020 dla Najlepszego Ucznia Szkoły

Jakub Ogrodowczyk

Nagroda Starosty Gryfickiego 2019/2020

Dominik Balcerzak, Edyta Bielska

Grupowa Nagroda Starosty

 

Miniprzedsiębiorstwo BioBee - Aleksandra Białek, Milena Folwarska, Karolina Gałczyńska, Wojciech Kępiński, 

Jan Kwiatkowski, Alicja Łabik, Aleksandra Młyńska, Wiktoria Nogaj, Zofia Nogowska, Jakub Ogrodowczyk, Jakub Oksiejuk, 

Wiktoria Płażalska, Julia Zarzycka

Nagroda dla Najlepszego Maturzysty 2019 r.

Ryszard Ruciński

 

 Stypendia Starosty Gryfickiego 2018/2019 

 

Dominik Balcerzak, Marcin Barański, Edyta Bielska, Adrianna Bujnowska, Alicja Gałązka, Klaudia Kaczmarek,

 Robert Kryger, Małgorzata Krzyżanowska, Roksana Kubacka, Magdalena Lasota, Natalia Lis, Hubert Łukomski, 

Magdalena Martynko, Jakub Ogrodowczyk, Bartłomiej Pachocki, Hubert Paprocki, Michał Protas, Dawid Przywóski, 

Ryszard Ruciński, Monika Spietelun, Sara Urbanowicz

Nagroda Starosty 2018/2019 dla Najlepszego Ucznia Szkoły

Ryszard Ruciński

Nagroda Starosty Gryfickiego 2018/2019

Edyta Bielska, Filip Lewicki, Maciej Ludwiczak, Bartłomiej Szkutnik

Grupowa Nagroda Starosty

 

Miniprzedsiębiorstwo PolPaper - Dominik Balcerzak, Edyta Bielska, Sara Karcz, Oliwia Krasińska, Filip Moszczyński,

Rozalia Olszewska, Maciej Sygdziak, Ernest Taśmiński

Nagroda dla Najlepszego Maturzysty 2018 r.

Maciej Wójcik

 

 Stypendia Starosty Gryfickiego 2017/2018 

 

 Nikola Banaszak, Maria Celej, Małgorzata Krzyżanowska, Magdalena Lasota, Natalia Lis, Klaudia Pasternak, 

Ryszard Ruciński, Bartłomiej Szkutnik, Magdalena Urban, Maciej Wójcik 

Nagroda Starosty 2017/2018 dla Najlepszego Ucznia Szkoły

Małgorzata Krzyżanowska, Ryszard Ruciński

Nagroda Starosty Gryfickiego 2017/2018

Aleksandra Kwaśniak

Grupowa Nagroda Starosty 2017/2018

 

Miniprzedsiębiorstwo Folkself - Maja Bublewicz, Adrianna Kamińska, Marta Kołwzan, Roksana Kubacka. Tomasz Kupczyk, Dawid Przywóski, Ryszard Ruciński, Wiktoria Szczęsna, Paulina Zakrzewska, Łukasz Zubrzyński

Nagroda dla Najlepszego Maturzysty 2017 r.

Daria Szalast