Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi 

 im. Bolesława Chrobrego w Gryficach 

Szanowna Absolwentko, Szanowny Absolwencie!

Jeżeli zauważyłeś w naszym spisie jakiekolwiek błędy lub nieścisłości,

prosimy, poinformuj nas o tym, pisząc na adres:

logryfice@poczta.onet.pl

 

Za wszystkie uwagi z góry dziękujemy!

1969-1989

 

1969

1971

1972

1973

1974

1975

1976

1977

1978

1979

1980

1981

1982

1983

1984

1985

1986

1987

1988

1989

1990-2009

 

1990

1991

1992

1993

1994

1995

1996

1997

1998

1999

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010-2019

 

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

 Rocznik 1949 

 

Leon Anioła

Danuta Barańczuk

Lilia Czwarnos

Danuta Frączak

Józef Marcinkowski

Urszula Nowicka

Stanisław Okniński

Konstanty Szejna

Bineona Śliwińska

Renata Użyńska

Zofia Zadziorka

Maria Żukowska

 

 Rocznik 1950 

Jerzy Barczak

Jerzy Brzosko

Hanna Parol

Danuta Szymankiewicz

Urszula Trzaska

Mieczysław Tabor

Krystyna Użyńska

 

 Rocznik 1951 

Edmund Barańczuk

Bolesław Bielecki

Stanisław Dorociak

Melania Iwanowska

Mieczysław Jasiński

Józef Kaniasty

Barbara Koperska

Leokadia Kopeć

Jerzy Kosierkiewicz

Waldemar Kunicki

Gabriela Łuczka

Leokadia Majewska

Jerzy Majewski

Stanisław Misiurek

Bogusław Polikowski

Genowefa Pendzej

Mieczysław Skraburski

Stanisław Skrobot

Franciszek Sokołowski

Janina Szejna

Danuta Tyś

Wacław Wasiuszko

Edyta Wiśniewska

Czesław Wich

Karolina Wobolewicz

 

 Rocznik 1952 

Bogusław Brochman 
Stanisław Chmielewski 
Tadeusz Gochna 
Janina Iwanków 
Sławomir Ignaszewski 
Sławomir Kosierkiewicz 
Barbara Kmito 

Hanna Makowska 

Waldemar Malecki 
Jadwiga Majewska 
Ewa Salmonowicz 
Ludwika Toporowska 
Irena Wiglusz 
Alicja Wiglusz 
Jerzy Zatoński

 

 Rocznik 1953 

Jadwiga Baran 
Łucja Bukato 
Irena Rzeczycka 
Wanda Rusinkiewicz 
Zbigniew Chodań 
Jadwiga Gawin 
Czesława Galiszewska
Irena Grodzińska 
Stefania Gołach 
Stefania Kuryluk 
Elżbieta Miłkowska 
Helena Miszczyj 
Marian Pietkiewicz 

Tadeusz Przybylski 

Czesław Pilociński 

Jan Popieluch 
Józef Pasławski 
Janusz Szołkowski 
Maria Szeszel 
Wacław Sank 
Eugeniusz Szarkowicz 
Anna Szyndralewicz 
Marianna Szczepańska 
Tadeusz Twarożek 
Jerzy Tynecki 
Leszek Wieczór 
Lech Zapolski 
Teresa Zdzieszyńska 
Tadeusz Żukowski

 

 Rocznik 1954 

Józef Buniowski
Ryszard Czarnecki
Kazimierz Ciupryk
Tadeusz Gawin
Edward Gortat
Zbigniew Królikowski
Zbigniew Kaliciuk

Bernard Kapella
Zygmunt Kurzawski
Wincenty Nesterowicz
Helena Olszewska
Eugeniusz Śliwiński
Piotr Wesołowski
Stanisław Wojciechowicz

 

 Rocznik 1955 

Maria Augustynek 
Emilia Bilińska 
Marta Błasiak 
Alicja Błoch 
Kazimierz Borzymowski 
Eugeniusz Czarny 
Hanna Daniłowska 
Edward Dąbrowski 
Sebastian Domeracki 
Henryka Fijoł 
Ignacy Goryniak 
Czesław Grzybek 
Zofia Karczewska 
Leokadia Lachowicz 

Jolanta Landsberg 
Ludwik Laskowski 
Edward Łopatko 
Romuald Malkiewicz 
Zbigniew Michalak 
Romuald Michalonek 
Roman Olszewski 
Maria Płaszczykowska 
Danuta Rzeczycka 
Jadwiga Sowińska 
Bronisława Skiba 
Zenona Wąsiewska 
Maria Włosek 
Czesława Ziemiańska

 

 Rocznik 1956 

Janina Bielik 
Regina Braszak 
Krystyna Budziak 
Władysława Chuda 
Edmund Dobrosolski 
Janusz Ejkszta 
Jadwiga Farynowska 
Teresa Górska 
Alicja Ignatowicz 
Danuta Juszkiewicz 
Jadwiga Kuczyńska 
Józef Karpowicz 

Halina Krzywda 
Romuald Kosierkiewicz 
Jerzy Łysiak 
Antoni Misiura 
Marian Szymkowicz 
Regina Sańko 
Janina Szurgut 
Krystyna Tabor 
Krystyna Waszkiewicz 
Longina Wiśniewska 
Ludwika Wigórska 
Janusz Juszkiewicz

 

 Rocznik 1957 

Stanisława Abaris
Albin Antochów
Teresa Charoszewicz
Maria Czapla
Leonard Dawidowicz
Honorata Dylewska
Leon Gostkowski
Alicja Jachimowicz
Wiktor Kowalewski

Eugeniusz Krzyżanowski

Ryszard Ostrowski
Jan Piszko
Kamila Polak
Jerzy Romanowski
Eugeniusz Rydz
Bronisława Sas
Maria Świątek
Andrzej Szaradowski
Kamila Witkiewicz

 

 Rocznik 1958 

Danuta Bagińska
Stanisława Bindas
Halina Biełowicz
Wanda Chojnowska
Mitrofan Dawidowicz
Genowefa Gliwa
Jakub Gruca
Zygmunt Gajdziewski
Jan Gawin
Jolanta Gostkowska
Maria Grzybowska
Stanisława Grzybowska
Krzysztof Jaśkiewicz
Kazimiera Jabłońska

Józef Kępiński
Jan Kozaryn
Józef Kowalewski
Karol Krupiński
Adam Krzyżanowski
Irena Kucharska
Stefania Lachowicz
Danuta Ostryńska
Regina Poprawska
Emilian Peczynko
Eugenia Sobiepan
Jerzy Szulejko
Małgorzata Tews
Halina Włosek

 

 Rocznik 1959 

Mieczysława Braszak
Bronisława Cieśluk
Krystyna Czarnecka
Izabella Fortunko
Józef Harasymiuk
Jan Kiec
Krystyna Krzak
Aleksander Kubiak

Lucyna Ługin

Antoni Ostrowski

Erika Podolska
Janusz Poźniak
Teresa Rogaczewska
Marian Ryndak
Jan Szkolnicki
Maria Szkolnicka
Zofia Salmonowicz
Leokadia Zienkiewicz
Krystyna Zieniewicz
Józef Wodnicki

 

 Rocznik 1960 

Waleria Bernasińska
Stanisław Bartczak
Jadwiga Bezulska
Marian Błaszczuk
Czesława Babicka
Maria Beca
Maria Czura
Zofia Dubetowska
Małgorzata Gawin
Zenon Hajdul
Wacława Kowalska
Stanisław Karman

Elżbieta Krawolicka

Czesława Matczak
Eleonora Pikuć
Bogdan Papajewski
Stefan Pawlaczyk
Leokadia Sidorowicz
Krystyna Schmidt
Genowefa Schmidt
Antoni Skowroń
Jan Sielicki
Jerzy Szałek
Barbara Wiśniewska
Jadwiga Wojciechowska
Stanisław Walczak

 

 Rocznik 1961 

Klotylda Bać
Jadwiga Bednarz
Janina Brzostowska
Walenty Bagiński
Bogusław Jankowski
Danuta Jarmuszewicz
Stefania Kandulska
Danuta Kluch
Maria Kaliszewska
Helena Krzyżewska
Waldemar Karpowicz
Edward Kij
Waldemar Krawiec

Jadwiga Lemańska
Teresa Myślicka
Ludwika Michalak

Włodzimierz Muszyński
Janina Puszkarek
Zdzisław Pilecki
Wanda Rokicka
Teresa Raubo
Maria Rychlik
Lilia Szechnicka
Regina Symonowicz
Irena Sadowska
Teresa Statkiewicz
Anna Świtalska
Jan Szymkowicz
Władysław Sokolik
Józef Wenta
Teresa Zawadzka

 

 Rocznik 1962 

Kazimiera Bilczewska
Zdzisław Bołbot
Janina Cyprjańska
Wacław Ciechanowicz
Jan Czerwiński
Tadeusz Czerwiński
Antoni Czarnecki
Feliks Dziedzic
Zofia Goryniak
Lucyna Hryszko
Bronisław Juchniewicz

Mieczysław Kaczanowski

Janina Kajewska

Halina Karanik

Andrzej Kardasiak

Grażyna Kazimierczak

Urszula Kazimierska
Zdzisław Kmito
Wanda Kręcichwost
Zygmunt Kulesza
Maria Kusaj

Teresa Kuzikowicz

Henryk Łukasiewicz
Joanna Michalczyk
Anna Mićko
Jadwiga Mela
Danuta Moroz
Walentyna Ożgo
Maria Pańko
Mirosława Pietrzykowska
Teresa Prentka
Eliza Romaniuk
Łucja Rosochacka
Krystyna Strusiewicz
Krystyna Stacewicz
Barbara Smerdel
Halina Smarz
Wasyl Stec
Bogdan Skoczylas
Krystyna Szczecińska
Halina Wasiukiewicz

 

 Rocznik 1963 

Zygfryd Bezczyński
Aleksandra Bublijewska
Anna Ciechanowicz
Bogdan Ciesielski
Barbara Fortunka
Jadwiga Gorczakowska
Mirosława Giemza
Krystyna Gadzińska
Luberta Jakubcewicz
Irena Jałowik
Albina Kalisz

Ryszard Kircio

Halina Koloszewska

Alicja Krychowiak
Jerzy Kubiak
Jadwiga Kucharczuk
Krystyna Kucharska
Zenona Lelo
Antoni Lichy

Anna Marcinowicz

Bolesława Marek

Jan Murawka
Ewa Olesińska
Ryszard Pasanowić

Teresa Piłat
Maria Rokicka
Maria Różewicka

Jan Skowron

Jan Solski
Zofia Suchorowska
Stanisław Szarecki
Jadwiga Szarkowicz
Zbigniew Szczuciński

Lech Szpon

Barbara Szymańska
Krystyna Wajgelt
Zygmunt Wardzinkiewicz

Leon Zmitrowicz

Barbara Zdunek

 

 Rocznik 1964 

Wiesława Bagińska
Alicja Bazan
Barbara Bojczuk
Halina Brzezińska
Tadeusz Czasnowicz
Tadeusz Czapkowski
Alicja Drygała
Alina Fortunka
Bogusław Gotkowicz
Elżbieta Górecka
Stanisław Gródecki
Grażyna Grzywaczewska
Teresa Gurdała
Stanisław Halak
Maria Haremza
Helena Horośniańska
Mikołaj Horniotka
Teresa Ignatowicz
Jan Iluk
Walenty Jachimowicz
Aleksander Janicki
Jan Janicki
Zbigniew Jankowski
Anna Jaśkiewicz
Halina Jeremicz
Barbara Kamińska
Janina Kaszczyszyn
Alicja Kołkowska
Danuta Konieczka
Bożena Korbutowicz
Józef Kozieł
Antonina Kostecka
Maria Liszniańska
Ryszard Łęczyński
Elżbieta Łukasiewicz
Teresa Małoszek
Teresa Mela
Zofia Milerowicz
Halina Moszczyńska

Irena Murawka

Wanda Naruszewicz
Zenon Nowak
Stanisław Obermajer
Wojciech Ogrodowczyk
Wojciech Olesiński
Zdzisław Paraszkiewicz
Anna Pawłowska
Zbigniew Płócienniczak
Ewa Pijanowska
Kazimiera Pszczolińska
Franciszka Pulkiewicz
Edward Radecki
Stanisław Rajfur
Maria Rejman
Józef Rodzaj
Jadwiga Roszkowska
Zofia Sendłak
Jadwiga Smalec
Wanda Stachurska
Teresa Stodulska
Eugenia Surówka
Teresa Suchodolska
Teresa Sulińska
Lidia Sybidło
Jolanta Syska
Róża Świerczyńska
Lucyna Tarasiuk
Włodzimierz Ufnalski
Bronisława Wasiukiewicz
Krystyna Weideman
Wanda Wigórska
Janusz Wiktorowski
Janina Wilejto
Danuta Wilczyńska
Jerzy Wiśniewski
Kazimierz Wraga
Halina Wysocka
Zofia Zakęś

 

 Rocznik 1965 

Maria Adamowicz
Barbara Aleksandrowicz
Ludwika Andrzejewska
Maria Basińska
Zdzisław Bartosiak
Barbara Bernatowicz
Władysława Bilińska
Jadwiga Bronowicka
Janusz Bogdanowski
Janina Capelik
Karolina Chołuj
Anna Czentorycka
Kazimierz Dąbrowski
Krystyna Durys
Bronisław Falendysz
Waldemar Fijał
Janina Filik
Józef Filipiak
Jerzy Gałachowski
Janusz Głazik
Halina Gomuła
Krystyna Grabowska
Jan Hawrasz
Irena Holl
Leokadia Hol
Janina Janecka
Zdzisław Jasiewicz
Wanda Kaczorowska
Danuta Kargul
Ryszard Kida
Jerzy Kluch
Joanna Kołodziej
Irena Kondratowicz
Wiesława Kołkowska
Jan Kocieniewski
Ryszard Koziorowski
Marianna Krawczyńska
Maria Kresta
Zofia Kuńcio
Marian Kwiatek
Anna Lenard
Teresa Lewicka
Teresa Lewandowska
Halina Lisiecka
Teresa Lisowska
Andrzej Licznerski
Wanda Łopatko
Ryszarda Łupinka
Elżbieta Majka
Tytus Młynarski

Władysław Michalski

Regina Milusz

Marian Mokrzycki
Wiktor Morawski
Lidia Murzydło
Genowefa Mucha
Janusz Obuchowicz
Maria Okoniewska
Ryszard Paraszkiewicz
Krystyna Piechowiak
Halina Przędzak
Danuta Przelaskowska
Marian Pytlak
Władysław Radziun
Zygmunt Rodziewicz
Irena Rypołowska
Jerzy Rosiak
Krystyna Rogowska
Zenon Romaniuk
Barbara Rudź
Bożena Rybak
Urszula Rydz
Irena Ryłów
Anna Sikorska

Anna Skoczylas
Marek Smerdel
Lidia Stachów
Krzysztof Stępniewski
Jerzy Strusiewicz
Janusz Szabałkin
Krystyna Szawelska
Edward Szpyra
Lucyna Szczerek
Łucja Szturo
Anna Tesarek
Krystyna Tomasiak
Edward Trojanowski
Jan Ulas
Jan Wesołowski
Danuta Wendtlandt
Krystyna Winiarska
Ewa Wojtasik
Krystyna Wojsiat
Romuald Woźniewski
Danuta Wójcicka
Wanda Zielińska
Joanna Zemska
Katarzyna Zrałko
Michał Zwierzykowski
Lech Żelazo

 

 Rocznik 1966 

Roman Aksman
Ludwika Badtke
Czesław Bartkowski
Irena Bebak
Anna Bednarz
Krystyna Bibińska
Lidia Bilecka
Tadeusz Boruk
Marta Cecerska
Roman Ciarka
Andrzej Czerniecki
Danuta Cholewa
Aniela Dąbrowska
Krystyna Dąbrowska
Teresa Domina
Janina Dzieża
Maria Gałdyńska
Halina Gnitecka
Jadwiga Grabowska
Elżbieta Grzelak
Eugenia Handor
Andrzej Hawryłkiewicz
Urszula Hruszczak
Krystyna Hutek
Łucja Igras
Alicja Jankowska
Ryszard Jarecki
Jadwiga Janicka
Elżbieta Jasińska
Barbara Kaczmarek
Regina Kaszuba
Józef Kamyk
Alina Kędziera
Stanisława Kiec
Niko Kiprowski
Adam Klimko
Zbigniew Klimowicz
Czesława Kopczyk
Lech Kozakowski
Wojciech Kosierkiewicz
Barbara Kościukiewicz
Bogumiła Król
Antoni Król
Maria Krysztopik
Stefania Kurek
Krystyna Krzyżak
Danuta Lemieszek
Zygmunt Lipski
Danuta Markiewicz
Eleonora Michnicz
Elżbieta Michalczyk
Ludmiła Mielnik

Alicja Murzydło

Stanisław Niźniowski

Anna Nowak
Henryka Ochocka
Alicja Odżga
Barbara Olek
Aniela Olszanowska
Halina Orlińska
Zdzisław Ostolski
Janina Ostrowska
Krystyna Ostrowska
Jadwiga Paczuska
Leokadia Pankiewicz
Zenon Patralski
Janusz Pawlak
Teresa Pawełoszek
Halina Prentka
Anna Przybylska
Zbigniew Rachubiński
Władysław Romańczuk
Urszula Rydz
Maria Ryś
Teresa Smoleńska
Bożena Ściesińska
Czesław Skrobot
Lesław Strusiewicz
Wojciech Stankiewicz
Domicela Stefaniszyn
Anna Stypuła
Janina Sycz
Henryka Sucholas
Bogumiła Szczecińska
Janusz Sztyrlicki
Henryk Szymacha
Irena Sybidło
Henryka Szchmidt
Bronisław Tarasiuk
Halina Topolewska
Danuta Walczak
Anna Walkiewicz
Jerzy Wiaderski
Halina Witkowska
Jadwiga Witulska
Mieczysław Wierzbicki
Celina Wodnicka
Elżbieta Woźniewska
Elżbieta Wyszkowska
Krystian Zakrzewski
Krystyna Zaremba
Teresa Złotoś
Krystyna Żelazo

 

 Rocznik 1967 

Elżbieta Baranowska
Wanda Bazan
Halina Broma
Zofia Burak
Anna Beca
Mikołaj Burdziejko
Elżbieta Bursztynowicz
Irena Brzozowska
Kazimiera Cieśluk
Zofia Chromy
Teresa Chojecka
Sławomir Dylewski
Teresa Drajkowska
Janusz Dzięcielski
Józef Gandurski
Jan Górski
Halina Gryka
Grzegorz Grześkowiak
Wiesław Hutek
Kazimierz Hryniuk
Elżbieta Jachimowicz
Teresa Jachimowicz
Leszek Jakubiak
Adam Janicki
Marian Janicki
Henryk Janicki
Irena Janiszewska
Marek Jasiński
Anna Karpiel
Helena Kida

Zbigniew Kogut
Halina Komorowska
Stanisława Kopeć
Renata Koroch
Danuta Kosik

Maria Kosmala
Maria Kozłowska
Janina Kończak
Bogumiła Kowalonek

Witold Król

Aleksander Królikowski
Edward Krzywda
Ryszard Kurpiel

Kazimierz Lal
Krystyna Łach
Wanda Łoś
Renata Mackojć
Mieczysława Malinowska
Bogdan Marcinkowski
Michał Mazurkiewicz
Bronisława Melnyczuk
Teresa Michnicz
Anna Milerowicz
Maria Miłaszewska

Iwona Miluska

Danuta Nabijacz

Genowefa Niekrewicz
Jolanta Nowacka
Ewa Nowicka
Romuald Olszewski
Jerzy Pacholski
Elżbieta Paulus
Jadwiga Pietrzykowska
Grażyna Pijanowska
Władysław Pieczyński
Dionizy Polikowski
Zdzisław Przybyłowski
Stanisław Rakiej
Teresa Rozbicka
Krystyna Rydz
Alicja Sakowicz
Wanda Sekulska
Bolesława Sikora
Leokadia Sinkowska
Marianna Sokal
Jan Sobczyk
Teresa Solska
Halina Stacewicz
Danuta Stanisławska
Jolanta Stankiewicz
Anna Stec
Włodzimierz Steć
Edward Sroczyński
Eulalia Sucholas
Bogumił Szabałkin
Regina Szpak
Teresa Szyłkin
Teresa Szymul
Andrzej Świątek
Anna Świder
Elżbieta Targańska
Halina Terlecka
Zofia Walczak
Wacław Waliszka
Barbara Wędzińska
Małgorzata Wiktorowska
Liliana Wilejto
Bogusław Winiarski
Zofia Wiszkiel
Krystyna Wierzchowska
Kazimierz Witukiewicz
Franciszek Wojniłko
Regina Wołczek
Wiesława Wójcik
Krystyna Wrembel
Jolanta Zarudzka
Józef Zarudzki
Maria Żmuda

 

 Rocznik 1968 

Barbara Badtke

Anna Bagińska

Piotr Bałasz

Kazimierz Bazela

Zdzisława Bernatowicz

Wanda Bilińska

Zdzisław Bińkowski

Barbara Błaszczyk

Lucyna Bołbot

Irena Born

Urszula Brzozowska

Halina Ciborek

Maria Cicha

Wojciech Ciszek

Elżbieta Czuchraj

Małgorzata Czynsz

Krystyna Daraszkiewicz

Jan Dąbkowski

Maria Dombrowska-Milniczuk

Wiesława Dukiewicz

Stanisław Dyczyński

Franciszka Dziemianko

Czesław Dziuba

Irena Fil

Teresa Fil

Antoni Frank

Danuta Gałczyńska

Zenona Gandurska

Jerzy Gaweł

Romuald Glanc

Władysław Gliźniewicz

Ewa Gorczakowska

Wanda Górecka

Izabela Grzelak

Stanisława Gułajewska

Regina Handor

Teresa Holiat

Barbara Hołownia

Zdzisław Hyży

Władysław Izbrecht
Ryszard Jabłoński

Halina Jachimczyk

Łucja Jarecka

Jolanta Jerzyk

Zygmunt Jędruszek

Kostas Kacaros

Krystyna Kałużny

Irena Kantowicz

Danuta Kapela

Sławomir Klimowicz

Barbara Kołodziej

Bogdan Korbutowicz

Urszula Kowalczyk

Halina Koziorowska

Teresa Krasnowska
Barbara Kraus

Elżbieta Kreler

Jolanta Kretkowska

Stanisław Kryger

Lucyna Krzyżak

Anna Kubas

Urszula Kubiak

Hieronim Kubicki

Czesława Kudełka

Danuta Kulczycka

Teresa Lew

Maria Linkiewicz

Bogumiła Ławor

Edward Łysiak

Wiesław Majewicz

Władysława Malitowska

Barbara Manturewicz

Teresa Marmurowicz

Teresa Masiuk
Alicja Misiecka

Irena Nadarzyńska

Halina Niewiarowicz

Krystyna Niźniowska

Teresa Nosalska

Hanna Nowak

Urszula Nowalkowska

Krystyna Orłowska

Jerzy Pacewicki

Krystyna Pająk

Jan Paulus

Grażyna Pawelec

Krystyna Pawelec

Krystyna Paździerska

Janina Pilarska

Ryszard Pokonieczny

Rajmund Rajewski

Marta Rączka

Elżbieta Roszyk

Regina Rudź

Danuta Rużalska

Krystyna Serafin

Lech Sieradzki

Ewa Sokołowska

Czesław Sowa

Anna Stec

Krystyna Stepowicz

Krystyna Stępkowska

Roman Stoły

Roman Stróżyna

Andrzej Sucholas

Włodzimierz Syska

Maria Szablińska

Elżbieta Szepteruk

Maria Szkibel

Barbara Ślusarczyk

Renata Świeczkowska

Mirosława Tatara

Ewa Trynks

Elwira Tworogowska

Anna Walczak

Lucyna Walukiewicz
Tadeusz Wasiukiewicz

Maciej Wendlandt

Jadwiga Wędzińska

Wojciech Wiaderski

Włodzimierz Wilczyński

Irena Wojciechowska

Michał Wojtaszak

Anna Woźniak

Krystyna Wrona

Krystyna Zając

Henryka Zakrzewska

Barbara Zielonka

Teresa Zinkiewicz

Daniela Zinger

Anna Zwierzykowska

Halina Żyła

 

 Rocznik 1969 

Stanisław Anioła
Piotr Aksman
Bożena Atminis

Maria Bacia
Zofia Bacia
Teresa Bartkowska

Jadwiga Besztak

Lucyna Bielak

Halina Bielecka

Kazimiera Bielska

Roman Błaszczyk
Stanisław Ciarka
Władysława Czerwińska
Janina Ciechanowicz
Wanda Binduła
Urszula Czerniak
Alicja Czupryńska
Ewa Czerniecka
Bogumiła Dubanowska
Zofia Drabik
Krystyna Domerecka
Jan Dębicki
Barbara Chrzanowska
Regina Demkowicz
Jarosław Ejsmont
Krystyna Figaj
Anna Fijałkowska
Barbara Folwarczna
Aleksander Gabryszak
Maria Górzyńska
Teresa Górska
Barbara Grabowska
Czesława Gołąb
Władysława Gnitecka
Stefania Górska
Alicja Hibler
Zbigniew Harasymczuk

Danuta Iwińska
Henryk Jaskulski

Marta Jasińska
Elżbieta Jarosz
Ewa Janicka
Maria Janiszewska
Roman Jędrasiak
Krystyna Janczarek

Lubomira Kaczur

Wiesława Kamińska

Janina Karpińska

Stanisław Kecler

Roman Kobielski

Grażyna Kobylańska

Anna Koczergo

Teresa Kołodziejczyk

Zofia Kosidło

Elżbieta Kosmacz

Bożena Kostowska

Justyna Kowalczyk
Krystyna Kowalczyk

Tadeusz Kowalski

Witold Koziorowski

Halina Kreler

Stanisław Krychowiak

Krystyna Krysztopik
Eugenia Kukurudza

Zdzisław Kupsik

Teresa Kusaj

Teresa Kwiatkowska

Henryk Leśny
Elżbieta Lewandowska
Wiesława Lewandowska
Bożena Lipińska
Jacek Łabęda
Danuta Łatunowicz
Zofia Łosiewicz
Teresa Malawko
Zbigniew Marciniak
Alicja Markowska
Marek Markowski
Anna Marmurowicz

Stanisława Melnyczuk

Krzysztof Michalczyk

Teresa Mieżecka

Jolanta Miluska

Jadwiga Motała
Danuta Motel

Regina Niewiarowicz
Władysława Nowak
Anna Nabijacz
Krystyna Natanek
Kamilla Nowak
Anna Oleszkiewicz
Krystyna Piszko
Aldona Pietrzak
Małgorzata Podlasz
Tomasz Przybylski
Teresa Pohorecka
Mikołaj Pańkowski
Gabriel Pieczykolan
Janina Piłat
Maria Paprocka
Barbara Pakuła
Maria Oleksiuk
Halina Rogaczewska
Tatiana Rezmer
Elżbieta Rakiej
Krystyna Rak
Elżbieta Rulska
Maria Różycka
Kazimierz Ruciński
Kamil Rzeszowski
Bogumiła Roszyk
Henryka Rajner
Wanda Sosnowska
Halina Szajda
Halina Słuka
Anna Sobinek
Bogusława Szwanka
Dorota Szakoła
Mirosława Steć
Łucja Strumiło
Melania Suchodolska
Elżbieta Szczepkowska
Bożena Staszczyk
Leokadia Szablińska
Kazimierz Stacewicz
Anna Sikora
Maria Szałuda
Barbara Świder
Jadwiga Świtniewska
Wojciech Turkiewicz
Elżbieta Tylkowska
Danuta Targańska
Wacław Trzeciak
August Tarasiuk
Leokadia Turek
Roman Terlecki

Bogusława Waszkiewicz

Barbara Wąs

Marianna Wątroba

Jadwiga Wegner

Elżbieta Weideman
Zenona Wiącek
Bożena Wiedeńska

Aksana Wietlińska
Grażyna Wilczyńska
Alicja Wiśniewska
Elżbieta Wiśniewska
Łucja Witukiewicz

Regina Wojewoda
Urszula Zarudzka
Ryszard Zaremba
Teresa Zielińska
Irena Zieniewicz
Józefa Złotoś
Krystyna Znamirowska
Andrzej Żywica
Anna Żukowska
Jadwiga Zborowska

 

 Rocznik 1970 

Stanisław Anioła

Stanisława Melnyczuk

 

 Rocznik 1971 

Alicja Bałasz
Halina Bany
Wanda Bereźnicka
Tadeusz Butyński

Halina Bywalska

Michał Cecerski
Jolanta Cieszyńska
Anna Chojdak

Liwia Czerniak

Adam Czuchraj

Czesława Darszkiewicz
Janina Daraszkiewicz
Elżbieta Dąbrowska
Ryszard Gałęziewski
Teresa Gaweł

Irena Gliwa
Włodzimierz Głoćko
Wiesław Gujski
Danuta Hodyr
Władysław Hutek
Alicja Jakubcewicz
Mirosława Janerka
Maria Janicka
Henryka Jarecka

Jerzy Jezierski

Krystyna Jóźwiak
Anna Kaczanowska
Waldemar Kapelusz

Halina Kołosińska
Wanda Kołwzan
Wiesław Kozłowski

Danuta Krawczyk

Stanisław Kretkiewicz
Bożena Król
Roman Król
Janina Krywiel

Janusz Krzyczkowski
Krystyna Kubiak

Krystyna Kuśmierek
Mieczysław Kuzicki

Krystyna Lisowska
Zofia Lubińska

Teresa Luterek
Teresa Łoś
Adam Łukasiewicz
Urszula Łysiak

Jadwiga Machała

Teresa Majchrzyk
Elżbieta Makowska
Jan Maksymiuk

Zdzisław Małkowski
Zofia Marchewka
Ewa Mazurkiewicz

Andrzej Mądrawski

Danuta Natanek
Mirosława Niemiec
Małgorzata Nogowska

Janina Nowotczyńska

Jerzy Nowicki

Danuta Odud

Piotr Ogiński

Henryka Perlikowska

Adam Piesiakowski

Lidia Plato

Irena Pliszko

Halina Proń

Marcin Pulkowski
Ewa Purgał
Anna Putek

Anna Romańczuk

Wiesława Samolewicz

Andrzej Samulczyk

Małgorzata Schmidt

Krystyna Sepełowska

Regina Serowiecka

Iwona Sewiło

Aniela Siutkowska

Zdzisław Słotwiński

Bożena Springer

Krzysztof Stępień

Barbara Stolarek

Barbara Szawelska

Bogdan Szczełkun

Danuta Szczepankiewicz

Ryszard Szczepański

Jadwiga Szpakowska

Marian Sztuka

Lech Szydłowski

Grażyna Szymańska
Janina Szymańska

Urszula Wędzińska
Irena Wiedrowicz
Wiesława Wigórska
Irena Witulska
Ewa Wojciechowska
Grażyna Wojciechowska

Krystyna Wolańska
Stefania Woźniak

Teresa Woźniak
Anna Wypuch
Grażyna Zając
Maria Zakrzewska
Elżbieta Zarywska
Ewa Zawadzka

Mirosława Zienkiewicz
Stanisław Zub

 

 Rocznik 1972 

Grażyna Anioła
Teresa Architekt
Urszula Baran
Jerzy Baranowski
Jan Bazan
Bogdan Bezoń
Czesława Bilińska
Anna Bińkowska
Grażyna Bodzak
Danuta Budzyńska
Andrzej Bursztynowicz
Danuta Chodakowska
Danuta Chrypko
Lucyna Czerniecka
Teresa Daraszkiewicz
Anna Dobrowolska
Małgorzata Domgowska
Irena Folwarczny
Janusz Gałęza
Bogusława Hermanowska
Krystyna Hryniuk
Halina Iluk
Barbara Jakubowska
Elżbieta Jarosińska
Franciszek Jaroszewicz
Aleksandra Kaczmarek
Teresa Kaczor
Mirosława Kapella
Irena Kapelusz
Jan Kargul
Elżbieta Klinger
Wiesława Korobacz
Czesława Korzeń
Witold Kosowski
Wiesława Koszałka
Barbara Kowalska
Barbara Kozłowska
Janina Kraszewska
Janina Krata
Alicja Kołodziejczyk
Juliusz Koroch
Maria Krawczyk
Eugeniusz Krzyżoszerak
Leokadia Krysieniel
Jolanta Krysztopik
Andrzej Kubalica
Andrzej Kuc
Maria Kukurudza
Danuta Łukaszewicz
Barbara Malińska
Ryszard Misiura
Bożena Niewiadomska
Kazimiera Nowa
Krystyna Osińska
Jadwiga Ożgo
Grażyna Pawelec
Aldona Pociecha
Maria Powała
Elżbieta Pytlińska

Henryka Rakowska

Bogusław Sakowicz

Józef Saładziak

 

Władysław Samoszuk

Zenon Seweryn
Elżbieta Smolińska
Danuta Staruch
Ewa Stefańska
Maria Stolz
Lidia Sosnowska
Anna Szałkowska
Ryszard Szczepański
Sławomir Szczełkun
Jolanta Szpyra
Wanda Szukała
Alicja Szymczyk
Maria Ślęzak
Ryszard Teresiak
Halina Wesołowska
Bogdan Wetliński
Renata Wilk
Sławomir Witkowski
Halina Wojtala
Jan Wojtaszak
Tomasz Woźny
Barbara Wróblewska
Alicja Wysocka
Halina Zalewska
Janusz Zarzecki
Krzysztof Zdanowski
Jolanta Żywica
Danuta Brunda
Ryszarda Gołębiewska
Anna Joszczyk
Aleksandra Kaliczyńska
Alicja Kamińska
Teresa Kapela
Elżbieta Kępińska
Barbara Kielak
Bożena Kołodziej
Jerzy Kosiński
Barbara Kossowka
Zofia Kubiak
Tadeusz Maciaszczyk
Kazimiera Maksimeryk
Lucyna Mysak
Alicja Nowak
Ewa Olechowska
Halina Ostrowska
Ewa Piotrowicz
Aleksandra Radziun
Anna Rokicka
Ludmiła Różewska
Maria Rudnik
Maria Rzeszut
Maria Smerdel
Ryszard Targański
Irena Trusz
Zygmunt Trzaska
Ryszard Wasylik
Irena Wiśniewska
Waldemar Wojcieszonek
Wiesław Wróblewski
Teresa Zub
Janusz Żminda

 Rocznik 1973 

 

Janina Aftowicz
Teresa Bajorek
Jadwiga Banaś
Walentyna Bartosiewicz
Halina Bereżańska
Janusz Bieganowski
Helena Błysz
Stanisław Bronowicki
Anna Ciarka
Teresa Chodorowska
Janusz Chojnacki
Danuta Chorwat
Ryszard Czarnota
Antoni Czerniecki
Zofia Deptuła
Anna Dumicz
Bogusław Fortunka
Anna Gawin
Zbigniew Gliźniewicz
Jerzy Groenwald
Ewa Gułajewska
Grażyna Guzal
Maria Hamadyk
Henryk Hryniewicz
Bożena Jachimczyk
Janusz Janicki
Bogdan Jarosz
Ryszard Jurkowski
Janina Juszkiewicz
Eugeniusz Kierbedź
Bogusława Klimkiewicz
Jerzy Kołodziejczyk
Wiesława Koczorowska
Halina Kosowska
Teresa Koszuk
Władysław Astramowicz
Iwona Koziorowska
Teresa Kubicka
Halina Kubik
Ewa Kuczyńska
Barbara Kulczycka
Grażyna Kusowska
Marek Lachowicz
Teresa Lekka
Ryszard Liński
Beata Liśkiewicz
Aleksandra Łasowska
Edward Maciejewicz
Ewa Mażejko
Jerzy Margaf
Stanisław Nabijacz
Andrzej Nowicki
Jan Nowicki

Anna Olechowska
 

Zbigniew Olejniczak

Eugeniusz Ostrowiecki
Zbigniew Pacholski
Maria Pierzynowska
Krystyna Pilichowska
Krzysztof Ragan
Halina Ratuszniak
Helena Romaszko
Irena Rosińska
Józef Rudnicki
Wiesław Rybczyński
Marek Rzepecki
Jolanta Ryłów
Janusz Schmidt
Józef Serafiński
Halina Stępień
Helena Szkibel
Maria Szymańska
Marian Szymczak
Anna Szypowska
Maria Szypowska
Grażyna Tomaszewicz
Jan Tonajewski
Urszula Trębacz
Jadwiga Walkowiak
Grażyna Wolna
Władysława Wołodkiewicz
Ewa Woźniak
Zdzisława Woźniak
Lilia Wróbel
Leszek Wrzyszcz
Janusz Zając
Teresa Zając
Franciszka Zdanowicz
Danuta Zielińska
Wiesław Żelazo
Ryszard Adamski
Józef Berezowski
Halina Bizio
Daniela Bywalska
Urszula Golec
Bożena Jaskulska
Bożena Jędruszek
Ryszard Krawczyk
Ewa Kościelna
Jadwiga Kotecka
Regina Melnyczuk
Tadeusz Mycan
Maria Prekwa
Barbara Szmidt
Czesław Szajda
Alicja Szafrańska
Grażyna Tomaszczak
Danuta Topolewska

 Rocznik 1974 

Elżbieta Andzel
Grażyna Antochów
Włodzimierz Borusiak
Andrzej Chmielewski
Ewa Cierniak
Bogdan Falarczyk
Zdzisław Hartabus
Grażyna Hołod
Teresa Kawka
Genowefa Korbus
Eugeniusz Kulesza
Anna Kwaśniak
Elżbieta Liśkiewicz
Krystyna Łazorczyk
Alicja Maślewska
Elżbieta Olawa
Jan Olko
Agnieszka Przybysławska
Ewa Ruszelak
Danuta Terefenko
Danuta Tusińska
Krystyna Wasilewska
Alicja Wojnicz
Ewa Wysokińska
Grażyna Zub
Tadeusz Żukowski
Roman Bereżański
Zbigniew Budziszewski
Irena Burda
Elżbieta Eliasz
Urszula Emska
Anna Grabowiecka
Wojciech Janicki
Alicja Jankowska
Elżbieta Jerzyk
Małgorzata Karczewska
Andrzej Kośmider
Bogdan Łasowski
Hieronim Nosalski
Katarzyna Nowakowska
Teresa Olechnowicz
Włodzimierz Pokorski
Zofia Rodalska
Jadwiga Sidorowicz
Edward Sikora
Romuald Sikora
Ewa Sekulska
Stanisław Sokołowski
Anna Sosnowska
Jolanta Sowińska
Jadwiga Szymerowska
Małgorzata Tyrpień
Zenona Wikoszewska
Andrzej Zakrzewski
Bożena Zygoń
Wacław Żywicki

Elżbieta Bagińska

Aniela Bałasz

Janusz Bobik

Barbara Cichoń

Joanna Czerniecka

Barbara Dogmowska

Krzysztof Glanc

Zofia Gotkowicz

Halina Janecka

Grażyna Jarosz

Elżbieta Jończyk
Leokadia Kierbedź
Regina Kubicka
Stanisław Kwasiborski
Bronisława Lal
Teresa Lenard
Gertruda Leśniak
Elżbieta Maćkowiak
Grażyna Molenda
Ryszard Oblizajek
Zenon Obrał
Jerzy Opieka
Wiesław Paprocki
Elżbieta Pawelska
Kazimierz Przęzak
Elżbieta Rosińska
Bogusława Stącel
Wojciech Waliszka
Halina Wegner
Grażyna Wesołowska
Jan Zdanowski
Barbara Bindas
Romuald Czuchraj
Adam Dzieża
Barbara Frączek
Andrzej Furs
Czesława Kazierska
Włodzimierz Kazierski
Bożena Kmita
Alicja Kowalska
Wiesław Kuńcio
Zbigniew Noga
Małgorzata Orłowska
Tadeusz Owczarski
Aldona Płachta
Henryka Sitarek
Kazimierz Strenkowski
Kazimiera Tomczewska
Jerzy Kosiński
Jolanta Stachowska
Danuta Jańczyńska
Krystyna Kalużniak
Anna Klimaszewska
Helena Nowak
Zofia Przybyszewska
Mieczysława Rusin
Elżbieta Sieradzka
Helena Szymańska
Eligia Balkowska
Wiesława Odżga
Lucyna Ściesińska
Mira Kolba
Jerzy Kotiuk
Jolanta Merło
Helena Dryś
Danuta Fir
Zenona Grabowska
Teresa Karman
Stefan Kopij
Jadwiga Majka
Janina Rokoszewska
Jolanta Springer
Alicja Tomanek
Alicja Zielińska
Jadwiga Lekka

 

 Rocznik 1975 

 

Danuta Bacik
Wiesława Borkowska
Alicja Braniewicz
Elżbieta Byczkiewicz
Wiesława Dębska
Teresa Dojlitko
Grażyna Domerecka
Halina Fedorowicz
Elżbieta Fornal
Jadwiga Franczak
Elżbieta Goetz
Irena Grodecka
Władysława Hańczaryk
Barbara Krupowicz
Halina Lewandowska
Janina Mehal
Jadwiga Mycan
Barbara Pastewska
Krystyna Pastewska
Bożena Popińska
Halina Rakiej
Krystyna Sikora
Helena Stasiak
Sabina Strugacz
Weronika Symonowicz
Eugenia Szabunia
Irena Wasylik
Danuta Wróblewska
Regina Wróblewska
Sławomir Wygoda
Anna Zbytniewska
Elżbieta Badtke
Małgorzata Bajorek
Grażyna Białas
Małgorzata Bieganowska
Wojciech Bieganowski
Halina Bołbot
Dariusz Ciepłucha
Sławomir Chmurzyński
Henryk Demkowicz
Adam Dumicz
Małgorzata Ejsmont
Bogdan Gałęziewski
Grażyna Gieda
Wajos Kacaros
Grażyna Kalinberg
Zbigniew Maczuga
Ewa Makowska
Ryszard Osobniak
Wojciech Pilch
Andrzej Pyza
Jolanta Roczeń
Grzegorz Rudnicki
Liliana Rydz
Mirosław Skorecki
Zbigniew Sobera
Małgorzata Stuczyńska
Waldemar Ślęzak

Teresa Waszkiewicz

Halina Węgrzyn

Janusz Wysocki

Henryk Zawiślak

Ireneusz Zdanowski

Alfreda Zubko
Alfreda Zwierzykowska
Roman Bałyk
Barbara Cerzycka
Leszek Droździel
Zbigniew Ficek
Mirosława Fijałkowska
Ryszard Groenwald
Janina Jarmoszewicz
Edwarda Jaroszewicz
Ewa Kapela
Alicja Kawka
Tadeusz Kida
Anna Kołodziej
Bożena Kosztowna
Elżbieta Kropidłowska
Andrzej Krawczyk
Danuta Krzywkowska
Grażyna Krupa
Mariola Mądrawska
Mieczysław Lekki
Regina Leśna
Wanda Osuch
Małgorzata Paulus
Elżbieta Puklicz
Krzysztof Rytwiński
Halina Sirota
Elżbieta Skiba
Mirosław Sybidło
Ewa Tumidajska
Kazimierz Zawadka
Marek Cieśla
Mirosław Drewek
Halina Filowiat
Zbigniew Gabryelczyk
Elżbieta Gołąb
Barbara Hołubczak
Grażyna Janczarek
Renata Krupa
Gabriel Jaroszewicz
Bernard Kulikowski
Lidia Kusajda
Elżbieta Krysztopik
Jerzy Krzemiński
Jadwiga Lewandowska
Małgorzata Mackiewicz
Grażyna Majkowska
Irena Olawa
Mirosław Ragus
Maria Sikorska
Lucyna Strenkowska
Teresa Ściesińska
Grażyna Tarnawska
Jolanta Wiśniewska
Jolanta Zawadzka
Grażyna Zdrodowska
Anna Zielińska
Mirosław Żankowski
Marek Opieka
Paweł Przybylski
Renata Stefańska
Grażyna Teresiak

 Rocznik 1976 

Alina Abaris

Aldona Adamczyk

Iwona Aszenbrener

Lech Badtke

Łucja Baka

Jolanta Bałtrukiewicz

Bożena Bałysz

Bożena Bamburska

Włodzimierz Bezoń

Urszula Bielecka

Barbara Bielicka

Janusz Bieniasz

Barbara Biskupska

Andrzej Borowiecki

Teresa Boruk

Halina Bronowicka

Zbigniew Brzeziński

Krzysztof Brzykcy

Ryszard Chmielowicz

Andrzej Chojdak

Waldemar Cieciórski

Zbigniew Doliński

Marian Dominik

Danuta Dynarska

Barbara Fijałkowska

Urszula Fijałkowska

Maria Frankel

Jadwiga Fultowicz

Regina Furtak

Bogumiła Glanc

Halina Głuchowska

Juliusz Grądkowski
Danuta Grzeszczak

Alicja Grzybowska

Maria Haponiuk

Barbara Hasik

Maria Hermanowska
Mirosława Hibler
Joanna Hyży

Grażyna Ilków

Adam Iwaniuk

Grażyna Jabłońska
Grażyna Jakubowska

Łucja Jamroży

Mieczysław Jerzyk

Teresa Jędruszek
Tamara Kalmuk
Krzysztof Kapela

Józefa Karman

Wiesław Kąkol
Izabela Kiedos
Grażyna Kiryluk

Jadwiga Klimaszewska

Waldemar Kołba

Wanda Komorowska

Lucyna Kopera

Mirosława Kordalewska
Liliana Korozej

Maria Kotynia

Krystyna Krupowicz

Ryszard Kutyba

Krzysztof Laskowski

Grażyna Lewandowska

Krzysztof Maciejewicz

Gabriela Malec

Bogumiła Malińska

Halina Mańkowska

Danuta Marek

Mirosław Matiaszowski

Anna Miszerak

Grażyna Młyńska

Ewa Mroczkowska

Małgorzata Narożniak

Danuta Niemirska

Alicja Niewiadomska

Reneta Nizioł

Joanna Niźniowska

Beata Noga

Helena Olszówka

Elżbieta Owczarek

Marek Odzioba

Anna Panasiuk

Bogumiła Paprot

Teresa Paprot
Mirosława Pędziak
Krystyna Piaskowska

Włodzimierz Piechota

Jerzy Pietruszewski

Andrzej Pilarski
Tadeusz Płachta

Hanna Puternicka

Włodzimierz Raczkowiak

Zbigniew Rakiej

Leonarda Rodzaj

Barbara Różańska

Grażyna Rydz

Jolanta Rzepecka

Józef Sać
Antonina Sawicka

Elżbieta Slopianka

Grażyna Sobczyk

Henryk Sobolewski

Roman Staniszewski

Wiesława Stępień
Krzysztof Stróżyna
Mirosława Sląskiewicz

Grażyna Sudoł

Irena Szałachowska

Danuta Szpakowska

Barbara Szymczyk

Mariusz Talerczyk

Halina Tomczyk
Grażyna Turnicka

Ewa Walczak

Bożena Walinowicz

Małgorzata Wendlant

Andrzej Wesołowski

Leszek Witkowski

Kazimiera Wójcik
Lucyna Wudkowska

Małgorzata Zadworna

Halina Zając

Mirosław Zakrzewski
Alicja Zaniewska
Elżbieta Zawadka
Halina Zawiślak

Ewa Zborowska

Halina Zemła

Irena Ziniewicz

Piotr Zienkiewicz
Elżbieta Zuchora

Stanisława Żak

Jolanta Żminda
 

 

 Rocznik 1977 

Małgorzata Besztak
Sławomir Boliński
Grażyna Borowska
Grażyna Boruczkowska
Waleria Brachun
Maria Bucholc
Roman Dutko
Barbara Feledyn
Barbara Gleń
Wiesława Gojko
Andrzej Jończyk
Teresa Jurczys
Anna Kocieniewska
Elżbieta Michalonek
Jolanta Pilecka
Bożena Sas
Iwona Sikora
Alina Sikorska
Lucyna Siwek
Ewa Sychulec
Ryszard Szałachowski
Marek Szczepaniak
Zbigniew Szuszkiewicz
Leokadia Szymańska
Ryszard Urbański
Małgorzata Walentynowicz
Marek Wojciechowski
Maria Wolny
Hanna Zawadzka
Ireneusz Bartlewski
Barbara Bednarczyk
Mirosław Bednarczyk
Stanisław Bodnar
Mirosław Derwojed
Tadeusz Dryś
Ewa Ehrentraut
Ewa Fartocka
Lucyna Gabińska
Jolanta Gawor
Anna Gehrtz
Tadeusz Hołubczak
Elżbieta Jabłonowska
Dariusz Jaklewicz
Marek Jaszczowski
Ryszard Lewera
Czesław Makowski
Jan Mieczakowski
Jolanta Nosalska
Jan Pastewski
Barbara Romanowska
Mirosław Sokołowski
Anna Sommerfeld
Irena Szafrańska
Barbara Wicher
Stanisław Wojsznis
Tadeusz Wycech
Bogdan Zawół
Urszula Bąk
Ewelina Boguś
Bogumiła Burda
Sabina Czyżewska
Aleksander Dąbrowski
Iwona Domańska
Mirosława Domańska
Jadwiga Domerecka
Grażyna Gąsior
Barbara Gródecka
Teresa Kosiorek

Teresa Krajewska
Ewa Krawczyk
Bogusław Kulesza
Bogumiła Łukanowicz
Elżbieta Majewska
Regina Oleksiuk
Sławomir Pawlak
Magdalena Piotrowska
Rajmund Piwowarczyk
Anna Sroczyńska
Iwona Stankowska
Anna Subocz
Hanna Śmigielska
Elżbieta Tomicka
Mirosława Wilczyńska
Marzena Woś
Andrzej Wysocki
Elżbieta Brukiewicz
Kazimierz Cerzycki
Danuta Gołębiewska
Bogusław Grodź
Grażyna Grzesiczak
Mieczysław Hryniuk
Jan Jabłoński
Małgorzata Karpiel
Wiktor Kondratowicz
Jadwiga Kopeć
Bogusław Krawczyk
Mariola Kropidłowska
Liliana Lubiszewska
Krystyna Łukszewicz
Irena Magońska
Jolanta Maciaszczyk
Krystyna Moch
Elżbieta Niewiadomska
Krystyna Przybysz
Jadwiga Romańska
Elżbieta Słotwińska
Maria Stachowiak
Mirosław Staszków
Liliana Sulińska
Małgorzata Zaniewska
Alina Zajda
Dorota Włodarczyk
Halina Krasucha
Henryka Boderek
Alicja Brunda
Jan Dąbrowski
Joanna Drzewińska
Andrzej Dyba
Irena Gajdis
Bożena Krycman
Halina Krzemińska
Aleksandra Lemańska
Grażyna Lorenc
Alina Łazorczyk
Marian Maliński
Alina Mażejko
Jolanta Misiura
Zdzisław Olszówka
Janusz Polubiec
Alina Popiołek
Elżbieta Prystasz
Krzysztof Rottau
Bożena Rynkiewicz
Elżbieta Sudoł
Janusz Szyszka
Janusz Wudkowski
Elżbieta Żabińska
Grażyna Żminda
Danuta Żukowska

 

 Rocznik 2016 

Adamczewska Amelia 
Animucka Justyna 
Balonis Emilia 
Banach Łukasz 
Bartoszewicz Aleksandra
Baryła Kornelia
Białkowska Karolina
Borowiecka Paulina 
Broniewicz Michał 
Bryda Sandra 
Brzeziński Marcin
Cienkuszewska Patrycja
Dąbrowska Patrycja 
Dębska Agata
Duda Agata 
Dudek Dominika
Dutkiewicz Nikola
Dykczys Daniel
Fedeńczak Michał 
Fiedukiewicz  Magdalena
Frąckowiak Aneta
Gruszkowska Gabriela
Gryta Dorota
Iwańczak Katarzyna
Izdebski Eryk 
Jankowska Malwina
Jarząb Szymon
Kaczmarek Gabriela 
Kadubiec Alicja
Kałamaja Jakub
Karaś Alicja
Karczewski Karol
Kecler Aleksandra 
Kędzierski Karol 
Kokoszka Martyna
Kolińska Dominika
Kołodziej Hubert
Kozłowski Rafał 

Kwapiszewska Aleksandra 

Kwiecień Aleksandra 
Kwiecińska Karolina
Łabędzka Ilona 
Major Ewa
Marzec Gracjan
Maślij Katarzyna
Matusiak Karolina
Metelska Oliwia
Nowakowski Michał
Orłowski Michał 
Orzechowski Dawid
Parzybut Kamila
Pietruk Wojciech
Poczobythubert
Przelaskowska Marcela 
Rusin Maja
Ruta Aleksandra 
Rynkiewicz Damian
Staruch Norbert 
Starzyńska Katarzyna 
Stereńczak Paulina
Szwed Amelia
Tomicki Daniel
Tułowiecka Nikola 
Tylus Klaudia 
Walczak Damian
Walczak Karina
Watrak Dariusz
Wąsikowska Klaudia
Witkowska Katarzyna
Wojciechowska Julita
Zając Magdalena
Zając Paulina
Zajda Sylwia
Zapaśnik Joanna 
Zarzyńska Ewelina
Zielińska Patrycja 
Zubrzyński Kacper
Zwolińska Martyna

 

 

 Rocznik 2017 

Bernaciak Mateusz 
Betke Katarzyna
Broszkiewicz Monika
Czerniak Ksenia 
Jarczak Kasandra
Kraucka Beata 
Lisek Kornelia
Łęgowik Alicja
Masalska Monika 
Podgórna Justyna
Pol Aleksandra
Rosa Anna
Sać Natalia
Sarnat Bartosz
Sosiński Krzysztof 
Sochacka Justyna 
Stobiecki Łukasz
Szalast Daria 
Urbanek Natalia 
Walburg Joanna 
Żurek Emilia 
Danielak Anna 
Gajewski Dawid 
Hamadyk Natalia 
Hartabus Ewelina 
Honkowicz Magdalena
Iłowiecka Anna 
Janas Zuzanna
Jankowski Adrian 
Klimczak Patrycja 
Kociuba Syntia
Krakowska Wioleta 
Kufel Julia
Kwaśniak Aleksandra 
Leśniewicz Michał
Malinowski Wojciech 
Niedroszlańska Paulina 
Polniak Piotr 
Przedpełski Daniel 
Sieradzan Wojciech 
Ściesiński Mateusz
Wesołowski Norman
Wiwacz Karolina
Andrzejewski Jakub 
Cichocki Emil 
Gramza Michalina 
Hryszkiewicz Cezary
Jankowska Klaudia 
Kamińska Aleksandra
Karczmarski Tycjan
Katowicz Justyna
Kołodziej Anita
Osek Agata
Rogalska Aleksandra
Szczepański Łukasz
Tomczyk Agnieszka
Wesołowska Emanuela
Więckowicz Alicja 
Włodarczyk Mateusz
Zielińska Malwina
Badtke Dominika
Bułhak Patrycja
Chojnacka Anita 

Gałczyńska Olga
Hryniewicz Jarosław 
Janowska Julia
Kłobukowska Emilia
Kuryło Dominik
Malecha Małgorzata
Podgórska Marta 
Prokopowicz Karol
Stefaniak Adam 
Szatkowska Paula 
Szymańska Martyna
Terka Nikola 
Zielińska Anita
Batkowska Magdalena
Bernasińska Agnieszka
Boczar Dawid 
Broszkiewicz Sandra 
Chłopik Norbert
Chodecki Patryk
Dusza Karolina 
Emski Karol
Gasperowicz Kinga
Jasik Wiktoria 
Jedlińska Justyna 
Jóśk Kacper 
Klimaszewska Ewelina
Majewska Natalia 
Malinowski Bartosz
Piotrowska Alicja
Pluta Dominik 
Polanowska Klaudia
Ratus Patryk
Rudolf Róża 
Szymańska Aleksandra
Wieczorek Tadeusz
Adamska Sandra 
Bałazy Filip 
Bodnar Agnieszka 
Borowiecka Lena 
Dukiewicz Katarzyna 
Faerber Oliwia 
Jadacki Szymon 
Karczewska Kaja 

Kołek Nikola 
Krześniak Patryk
Lisowska Natalia
Majewski Kornel 
Michnicz Anita 
Milcarek Arkadiusz 
Mościszko Martyna 
Muller Nikola 
Nikuła Malwina 
Nowakowska Katarzyna 
Pawlak Kewin
Pich Anika
Pobucewicz Paweł
Pol Mirella
Rachubińska Weronika
Ronkowski Bartosz 
Sobczak Szymon 
Suchodolska Dominika 
Trzebińska Julia 
Wróbel Mateusz

 

 Rocznik 2018 

Bajkowska Sara
Brączkowska Sandra
Chojnacka Natalia
Cienkuszewska Dominika
Golec Paweł
Górska Magdalena
Iwańczak Aleksandra
Januszkiewicz Jessica
Łoś Kacper
Manturuk Julia
Mazur Wiktoria 
Poddębniak Kamila
Przygoda Weronika
Pupka Przemysław
Rokicka Klaudia
Roszkowska Natalia
Sroka Dajana
Sudoł Klaudia
Szwed Mirella
Tałajkowska Weronika
Wędzińska Aleksandra
Wężniejewska Samanta
Wudarczyk Karolina
Bukowicz Eryk
Celej Maria
Cieślak Piotr
Czerwonka Karolina
Ganowska Maria
Graczyk Magdalena
Grzybowski Szymon
Hagaj Klaudia
Jankowicz Igor
Jasiński Kamil
Jędrzejczak Julia
Jurkiewicz Przemysław
Konopacka Zuzanna
Kopacz Bartosz
Krogulecka Dominika
Krzywda Natalia
Kulikowska Klaudia
Latalla Oliwia
Leśna Aleksandra
Łabik Izabela
Ładniak Weronika
Pasternak Klaudia
Pękala Mateusz
Praszkiewicz Mateusz
Rajchert Aleksandra
Sawkulicz Tomasz
Sosiński Paweł
Starczewska Aleksandra
Szawarska-Cycyk Martyna
Taśmin Jan
Wesołka Rafał
Białek Krzysztof
Bodnar Daniel
Ciesielczyk Dorota
Filipiak Oskar
Hamulczyk Łukasz
Jakubiak Julia
Kadubiec Jowita
Kamiński Damian
Kłobucki Kacper
Kmita Bartosz
Król Łukasz
Laskowski Filip

Machera Hubert
Senderska Aleksandra
Sznałbelt Karolina
Tomaszewski Jakub
Więckowska Paulina
Wiśniewski Jakub
Wojciechowski Paweł
Zapaśnik Emilia
Zawiślańska Wiktoria
Żądło Ewelina
Adamczewski Michał
Adamska Katarzyna
Architekt Adela
Banaszak Nikola
Bicz Emanuela
Błaszczak Wiktoria
Boczkowska Julia
Domańska Ewa
Dybińska Nina
Garbacz Izabela
Grygory Dawid
Grygory Paulina
Heropolitański Paweł
Jusza Natalia Sara
Kamińska Wiktoria
Karwik Daria 
Kaszlej Agnieszka
Kowalska Anna
Kurek Szymon
Łochoziak Sandra
Marcinkowski Michał
Nosek Aleksandra
Nowak Estera
Paruch Sara Marta
Prośniewska Katarzyna
Różalska Marika
Rzepecka Dominika
Stręk Oliwia
Świstowska Natalia
Żelaziński Dawid
Arendarczyk Karolina
Bojanowska Klaudia
Chojnacka Sara
Dalewski Rafał
Dudek Aleksandra
Elbl Anna
Eliasz Szymon
Filipek Małgorzata
Gil Klaudia
Król Sandra
Markiewicz Daria
Murawka Martyna
Salamon Karolina
Sawicka Gabriela
Senderska Patrycja
Smoleńska Julia
Staszak Szymon
Stosio Kamila
Szkutnik Bartłomiej
Urban Magdalena
Wotawa Marta
Wójcik Maciej
Ziętek Kevin
Zuchmańska Alina
Żądło Ida

 

 Rocznik 2019 

Biernat Julia 
Bublewicz Maja
Busler Patryk
Ciach Milena 
Ciura Kinga 
Czerniak Aleksandra 
Dukiewicz Patrycja 
Dziubek Natalia 
Gałązka Alicja
Halak Szymon
Kamińska Adrianna
Kańcier Helena 
Kosmowska Wiktoria
Kupińska Karolina
Lasota Magdalena 
Michalonek Magdalena
Mika Alan Tymoteusz
Minko Weronika 
Nawrocka Aleksandra 
Płaczek Seweryn
Prus Kornelia Anna 
Puchalska Dominika
Ratajczak Kamil
Roustm Urszula
Solak Magdalena 
Sołtys Adrian 
Starczewska Nikola
Stosio Kinga 
Szczepaniak Klaudia
Szymakowska Wiktoria
Witkowski Tomasz 
Wysocka Daniela 
Zabłocka Katarzyna
Zelent Wiktoria
Zubrzyński Łukasz
Bagińska Sandra
Barański Marcin
Bodnar Dawid
Cerazy Adrianna
Chajdasz Oliwia
Cichoń Wiktoria
Dobrochowska Wiktoria
Glapa Marcel 
Hnatów Przemysław
Hryzyk Milena
Karwan Katarzyna 
Kawka Julia 
Kaźmierczak Agata 
Kłosik Marta 
Kołwzan Marta
Kryger Robert 
Kupczyk Tomasz 
Niedziałkowska Bożena
Noryca Daria 
Nowak Katarzyna
Pawłowski Patryk
Pobucewicz Arkadiusz
Protas Michał
Przywóski Dawid 
Szaruga Paulina
Szczęsna Wiktoria 

Szewczyk Maksymilian 
Ścisłowska Andżelika
Wierzbińska Anastazja
Zakrzewska Paulina
Banaszak Nina
Domżał Klaudia 
Flis Filip
Ginalski Filip
Grządziel Kacper 
Janek Roksana
Jarocki Maciej
Kachro Kacper
Klunek Kajetan 
Krzyżanowska Małgorzata
Kubacka Roksana
Kurek Natalia 
Łukomski Hubert
Makowski Jan
Matecki Piotr 
Michnicz Bartosz 
Mielczarek Norbert 
Ostasiewicz Grzegorz
Osek Ewa
Pekról Łukasz 
Pilch Michał 
Ruciński Ryszard 
Rychlicki Kacper
Sąndej Jacek 
Strzałkowski Kacper 
Studziński Michał 
Terka Kewin
Urbanowicz Sara
Wachowiak Julia 
Wojno Małgorzata 
Zubrewicz Alicja
Adamowicz Kamila 
Gajda Adrian
Gałczyńska Anna
Hołubczak Martyna
Kossowska Klaudia 
Kowalewska Julia 
Kucharczuk Maciej 
Lanczak Roksana
Lęcznar Kinga 
Lis Natalia 
Nabulsi Iman
Nowak Natalia 
Nowakowska Zuzanna
Pietrzak Dominika
Pietrzyk Justyna 
Ryłów Sandra
Sekutowska Aleksandra 
Siewiorek Sandra 
Stańczak Klaudia 
Szwed Oskar
Tupko Piotr 
WenszkaMałgorzata
Wilniewczyc Paula
Zdun Natalia
Żywica Nikola