top of page

Pomóżmy DIMIE pokonać trudności i wygrać marzenia! DZIAŁAJ TERAZ!


DMYTRO KYSLIUK jest pacjentem Kliniki Pediatrii, Hemato-Onkologii i Gastroentrologii Dziecięcej PUM. W marcu rozpoznano u tego młodego człowieka, wielokomórkowego chłoniaka z komórek B, ALK dodatniego. Dima jest w trakcie intensywnego leczenia cytostatycznego. Nie bądźmy obojętni na los tego młodego zdolnego wspaniałego człowieka.

DIMA! Specjalnie dla Ciebie, wyjątkowego, wrażliwego, pełnego energii i marzeń młodego człowieka – cała społeczność Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Gryficach, nauczyciele, przyjaciele, koleżanki i koledzy oraz Przyjaciele z boiska, z klubu MKS Sparta Gryfice, którego jakiś czas temu stałeś się częścią, Ślemy Ci moc pozytywnej energii, nie jesteś sam w walce z przeciwnościami losu – masz nas, jesteśmy obok Ciebie każdego dnia!


W szkole i na boisku popularny Dima jest niezwykły; zachwyca naturalnością, szczerością i otwartością. Pełen nieposkromionej młodzieńczej energii: wtedy, gdy gra w piłkę i kiedy „siedzi” w szkolnej ławce. Jak każdy nastolatek poszukuje, błądzi i odkrywa, czasem coś psocąc, innym razem poruszając swoją pomocą oraz wyjątkową wrażliwością. Czasem poważny, zatroskany, czasem spokojny, za moment z energią trudną do opanowania, a za chwilę zarażający szczerym, naturalnym uśmiechem, który potrafi rozładować każde napięcie. W jego obecności nie można się nudzić, każda chwila jest pełna niespodzianek i emocji. Jaki jest Dima? Choć wydaje się to niemożliwe, a jednak… Dima jest… po prostu PRAWDZIWY.

 

Dima może do nas wrócić bardzo szybko, potrzebuje jednak naszego szczególnego wsparcia! KLIKNIJ NA GRAFIKĘ, ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ ZRZUTKI!DIMA - DLA CIEBIE! 

 

Comments


 Ostatnie posty              
bottom of page