top of page

Rekrutacja do udziału w projekcie „Wake up your school – become an active citizen” otwarta!

Rekrutacja do udziału w projekcie „Wake up your school – become an active citizen” otwarta!Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy nabór do udziału w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską. „Wake up your school – become an active citizen” to strategiczne partnerstwo utworzone przez szkoły z Polski, Republiki Macedonii Północnej, Bułgarii i Włoch.

Projekt będzie trwał dwa lata. Działania będą zorganizowane wokół następujących tematów: wspólne europejskie wartości, prawa człowieka, procedury demokratyczne, rola samorządu uczniowskiego, wolontariat i interakcje między młodymi ludźmi, samorządem lokalnym i organizacjami pozarządowymi. Zaplanowaliśmy działania przybliżające tradycje i kulturę zaangażowanych krajów oraz zajęcia sportowe.


Co zrobić, by dołączyć do zespołu projektowego?


Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa w projekcie, następnie pobierz plik zawierający formularz rekrutacyjny i załączniki. Wydrukuj dokumenty, wypełnij część I i II formularza oraz załączniki. Zrób zdjęcia i odeślij je na adres: e.prokop@lochrobry.eu (jeśli nie możesz wydrukować formularza – skontaktuj się z Panią Elżbietą Prokop).


Na zgłoszenia czekamy do 15 grudnia br.


Dlaczego warto dołączyć do projektu?


Nasz projekt to nie tylko poszerzanie horyzontów, ale również relaks i aktywne spędzanie czasu: w górach, nad jeziorami i w centrach miast. I co ważne, jeśli nie najważniejsze, będziemy rozmawiać po angielsku oraz poznamy wielu fantastycznych ludzi i nawiążemy z nimi wspaniałe przyjaźnie.


Zapraszamy! Ostatnie posty              
bottom of page