Turniej Gier Komputerowych

03/06/2018

30 maja w naszej szkole odbył się Turniej Gier Komputerowych. W turnieju wzięło udział 8 drużyn reprezentujących szkoły gimnazjalne  z Gryfic i Trzebiatowa oraz naszą szkołę. Uczestnicy zmierzyli się z grą League of Legends. Wszyscy posiadali ogromne umiejętności i doświadczenie w grze więc poszczególne  rozgrywki były bardzo wyrównane. Zawodnikom w sąsiedniej sali kibicowało duże grono pasjonatów LoL–a.

Po zaciętych bojach zwyciężyła drużyna TEAM ONKOLOGIA w składzie: Wojciech Kępiński (kapitan), Kacper Kachro, Łukasz Pekról, Karol Studziński i Krzysztof Olek.

Na drugim miejscu znalazła się drużyna RESURRECTED CONQUERORS.

Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Like
Please reload

Ostatnie posty

September 30, 2020

Please reload

Archiwum
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Flickr Social Icon
  • YouTube Social  Icon
rodo.jpg