top of page

Wyjątkowe zakończenie roku szkolnego 2023-2024. Witajcie, wakacje!

Dzisiaj, 20 czerwca br., w CRR Kapitol odbyła się uroczysta akademia z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego 2023-2024 - wydarzenie, na które uczniowie czekali z niecierpliwością od wielu tygodni.
Pani Jolanta Folwarska, Dyrektor szkoły, w trakcie wystąpienia podkreśliła, jak ważny jest to moment dla całej społeczności „Chrobrego” - zarówno dla uczniów, nauczycieli, jak i rodziców. Miniony rok szkolny był czasem wyzwań i sukcesów, a także okazją do rozwijania pasji i zainteresowań, a wszystkie osiągnięcia i zrealizowane zadania stały się możliwe dzięki zaangażowaniu wszystkich członków społeczności.


Słowa wdzięczności za mijający rok oraz najlepsze życzenia z okazji zbliżających się wakacji złożyli również zaproszeni goście: Pan Ryszard Chmielowicz – Starosta Powiatu Gryfickiego, Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Agnieszka Nowak oraz Pan Romuald Podmokły ze Związku Kombatantów Polskich i Więźniów Politycznych. 

Najbardziej wyczekiwanym momentem ceremonii było wręczenie nagród i podziękowań dla wyróżnionych uczniów, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, ale także osiągnęli sukcesy w konkursach przedmiotowych i sporcie. Wiele emocji towarzyszyło ogłoszeniu nazwiska Prymusa Szkoły 2023-2024, czyli ucznia, który osiągnął najwyższe wyniki w nauce. Z wielką przyjemnością informujemy, że ten zaszczytny tytuł przypadł w tym roku Jakubowi Łopianowskiemu z klasy IIc (średnia ocen 5,73, zachowanie – wzorowe). 

Wyjątkowymi gośćmi uroczystości byli uczniowie i nauczyciele z miejscowości Trebisov – uczestnicy polsko – słowackiej wymiany finansowanej ze środków Grupy Wyszehradzkiej.  Młodzież spędziła w Gryficach pięć dni, podczas których  wspólnie z polskimi rówieśnikami pracowała nad projektami, brała udział w warsztatach i debatach oraz poznawała polską kulturę. Goście ze Słowacji podziękowali za otwarte przyjęcie, opiekę i życzliwość. Podkreślili, że wizyta w Gryficach na zawsze pozostanie w ich pamięci.


Comments


 Ostatnie posty              
bottom of page