top of page

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich


Uroczystość wieńcząca trzy lata nauki kolejnego rocznika uczniów naszej szkoły – za nami! Choć przez wzgląd na nietypowe okoliczności, spotykaliśmy się przed ekranami komputerów, to mamy nadzieję, że wszystkim towarzyszyła podniosła atmosfera i przekonanie o wyjątkowości chwili. Wszak mury szkoły opuszcza grono wspaniałych, utalentowanych i mądrych osób.


Nasi abiturienci mogli wysłuchać przemówienia Wicestarosty Powiatu Gryfickiego Pana Waldemara Wawrzyniaka oraz Pani Dyrektor – Jolanty Folwarskiej. Nie obyło się także bez słów pożegnania od wychowawców, całej społeczności szkolnej oraz przedstawicielki abiturientów.


„Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada” – motto to doskonale charakteryzuje naszych abiturientów, którzy przez trzy lata wytrwale pracowali, by odebrać świadectwo z wyróżnieniem. O to oni: Marlena Bokota, Klaudia Dąbro, Milena Folwarska, Wanesa Ganowska, Paulina Jasiocha, Martyna Kwiecińska, Eliza Korozej, Agata Kryger, Jan Kwiatkowski, Anna Luter, Natalia Mielcarek, Aleksandra Młyńska, Wiktoria Nogaj, Paulina Nowak, Norbert Pacholski, Wiktoria Płażalska, Agnieszka Poźniak, Oliwia Sierocińska, Maria Sowińska, Kamil Walczak, Aleksandra Wójcik oraz Julia Zarzycka. Mamy nadzieję, że dotychczasowe osiągnięcia staną się inspiracją do podejmowania nowych wyzwań.


Wśród wyróżnionych absolwentów znajduje się Prymus Szkoły, którym w tym roku została Aleksandra Młyńska.Specjalnymi dyplomami wyróżniono również uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w olimpiadach i konkursach, a także odznaczyli się szczególną działalnością i pracą na rzecz szkoły.

Dzień później – 30 kwietni br. – uczniowie mogli odebrać świadectwa ukończenia szkoły.


Więcej zdjęć i informacji na Fb szkoły!

Comments


 Ostatnie posty              
bottom of page