top of page

Noc Anglistów! Zapisz się nie wykłady i warsztaty online!

Już 26 listopada br. (piątek) zapraszamy do wzięcia udziału w wykładach, prelekcjach i spotkaniach on-line poświęconych zagadnieniom anglistycznym. Noc Anglistów to wieczór pełen wykładów i prezentacji przygotowanych przez ośrodki anglistyczne z całej Polski. To unikatowe wydarzenie, organizowane po raz pierwszy w bieżącym roku, ma ambicję stać się cyklicznym spotkaniem gromadzącym obecnych i przyszłych studentów oraz pracowników naukowo-dydaktycznych krajowych ośrodków studiów anglistycznych.

Wydarzenia odbędą się w języku polskim i/lub angielskim. Poza wykładami online dostępnymi dla wszystkich zainteresowanych, ośrodki anglistyczne zorganizują również zamknięte warsztaty w swoich siedzibach (lub zdalnie). W programie Nocy Anglistów znaleźć można informacje o oferowanych warsztatach, limitach miejsc i sposobach rejestracji.

Udział we wszystkich wydarzeniach oferowanych w ramach Nocy Anglistów jest darmowy. Wydarzenia oznaczone jako "YouTube, premiera 26 listopada" są otwarte i nie obowiązują na nie zapisy. Informacja o tym, jak zapisać się na wykłady na żywo (MS Teams/Zoom) lub wykłady/warsztaty w siedzibie instytucji zostały podane przy każdym wydarzeniu.


ZAPISZ SIĘ! KLIKNIJ W PONIŻSZĄ GRAFIKĘComments


 Ostatnie posty              
bottom of page