top of page

Maturzysto, quo vadis? Specjalne konsultacje zawodowe dla Ciebie!

Przed abiturientami jedna z najważniejszych decyzji, która może przesądzić o ich dalszym losie – wybór uczelni wyższej i kierunku kształcenia. Nie wszyscy jednak wiedzą, jaki kierunek studiów wybrać. Uniwersytet Szczeciński opracował specjalny program dedykowany tegorocznym maturzystom, którzy borykają się z decyzją. W ramach inicjatywy „Informacje. Konsultacje. Doradztwo” pracownicy szczecińskiej uczelni ułatwią podjęcie tak istotnych rozstrzygnięć i rozwieją wszelkie wątpliwości młodzieży.

Grafika: materiały promocyjne Uniwersytetu Szczecińskiego

Organizatorzy zapewniają, że podczas konsultacji maturzysta uporządkuje swoją wiedzę o sobie (własnych predyspozycjach) oraz o kierunkach i specjalnościach oferowanych przez Uniwersytet Szczeciński. Konsultacje z doradcą edukacyjnym i zawodowym skierowane są nie tylko do osób, które pozostają na etapie poszukiwania własnej ścieżki edukacyjnej. Z projektu mogą również skorzystać abiturienci, którzy szukają potwierdzenia co do już podjętych decyzji. Jednak to nie wszystko!


W ramach konsultacji – jak czytamy na oficjalnej stronie US – uczestnik zredaguje profesjonalne CV i otrzyma praktyczne wskazówki w tworzeniu życiorysu.


KLIKNIJ W PONIŻSZĄ GRAFIKĘ I ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJE!

mr

Comments


 Ostatnie posty              
bottom of page