top of page

Długo wyczekiwane wakacje czas zacząć! [FILMik]

Uczniowie „Chrobrego” odebrali – 25 czerwca br. – wypracowane świadectwa. Miniony rok szkolny nie należał do najłatwiejszych z powodu pandemii. Nauczanie zdalne stawiało zarówno przed uczniami, jak i nauczycielami szereg nowych wyzwań, z którymi jednak wszyscy poradzili sobie wzorowo.


Uczniowie klasy Ib świętują zakończenie roku szkolnego. Fot.: Mariusz Rakoski/LO Chrobry

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego wyglądało nietypowo. Każda klasa, z uwagi na wciąż obowiązujące obostrzenia, spotkała się z wychowawcą o wyznaczonej godzinie w przypisanych pomieszczeniach. Mimo ograniczeń nie zabrakło podniosłych chwil, wzruszających wspomnień, wzajemnych podziękowań oraz życzeń. Uczniowie zostali wyróżnieni dyplomami za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję oraz udział w konkursach.


Uczniowie klasy IId świętują zakończenie roku szkolnego. Fot.: Mariusz Rakoski/LO Chrobry

Sześćdziesięcioro dwoje uczniów uzyskało w roku szkolnym 2020-21 średnią ocen co najmniej 4,75 (ZOBACZ), natomiast trzynaścioro uczniów uzyskało 100% frekwencję! (ZOBACZ). Prymusem Szkoły został Szymon Nowy – uczeń klasy IIc zdobył średnią ocen 5,79.


- W minionym roku szkolnym trzeba było stawić czoła wielu wyzwaniom. Okres nauki zdalnej był dla wszystkich wyjątkowo wymagający i trudny. Cieszę się, że udało nam się wrócić do szkolnych ławek na ostatnie kilka tygodni. Mam nadzieję, że pandemia zbliża się ku końcowi i od września wrócimy do nauki stacjonarnej już na stałe - powiedziała naszej redakcji Kaja, uczennica klasy IId.


W. Markiewicz z klasy IId odebrał świadectwo z czerwonym paskiem za wysokie wyniki w nauce. Fot.: M. Rakoski/LO Chrobry

Długo wyczekiwane wakacje potrwają 66 dni. Letni, zasłużony wypoczynek potrwa do 1 września br. Miejmy nadzieję, że tego dnia rozpoczniemy nowy rok szkolny i naukę w trybie stacjonarnym!


Zakończenie roku szkolnego klasy IIc. Fot.: M. Rakoski/LO Chrobry

Życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych i inspirujących wakacji! Do zobaczenia 1 września!


WIĘCEJ ZDJĘĆ Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO: GALERIA 1. - GALERIA 2.
Comments


 Ostatnie posty              
bottom of page