top of page

„Chrobry” – więcej niż tylko szkoła! Targi Edukacyjne pełne wrażeń i pożytecznych informacji


Targi edukacyjne to doskonała okazja do zdobycia cennych informacji i podjęcia świadomej decyzji dotyczącej przyszłości edukacyjnej. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności – nauczycieli i uczniów – tegoroczni ósmoklasiści zapoznali się z bogatą i atrakcyjną ofertą „Chrobrego”.

Na stoisku promującym klasę artystyczno-medialną młodzież wspólnie z ósmoklasistami przygotowała oryginalny mural – „Chrobry” został ozdobiony kojarzonymi hasłami. I tak, z wykorzystaniem różnych technik plastycznych, na ścianie pojawiły się takie hasła, jak „otwartość”, „akceptacja”, „pasje”, „rozwój”, „podróżowanie”, „wartości” czy „odpowiedzialność”. Ponadto uczniowie przygotowali dla uczestników tragów nie lada gratkę, coś, czego jeszcze na gryfickich targach nie było – młodzież, swoją otwartości i nieposkromioną energią, zachęciła uczestników targów do wspólnego tańca belgijki, nie zabrakło również krótkich ćwiczeń z choreografii tanecznej do hip-hopu oraz z grafiki komputerowej.  
Atrakcji, wrażeń, ale i pożytecznej wiedzy nie zabrakło przy stoisku promującym profil psychologiczny. Stoisko cieszyło się, podobnie jak w ubiegłym roku, wielkim zainteresowaniem. Ósmoklasiści chętnie brali udział w przygotowanych quizach, uczestniczyli w interesujących i, jak się okazuje, pomocnych warsztatach terapeutycznych. Mimo docierających ze wszystkich stron hałasów i rozmów, naszemu ekspertowi – Pani Larysie – udało się stworzyć dla uczniów miejsce spokojne i komfortowe do ćwiczeń i rozmów pod każdym względem. Z kolei uczniowie zachęcający do wyboru klasy dwujęzycznej podkreślali wagę znajomości języków obcych we współczesnym świecie. Odwołując się do własnych doświadczeń szkolnych, z wielkim zaangażowaniem opowiadali o organizowanych przez szkołę wycieczkach edukacyjnych za granicę, programach i wymianach międzynarodowych czy warsztatach językowych. Oczywiście, niezależnie od stanowiska nie zabrakło upominków dla naszych gości i słodkości.


Drodzy Ósmoklasiści, zachęcamy Was do dołączenia do naszej szkoły, w której tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy uczeń jest mile widziany i szanowany! Jesteśmy dumni z naszej otwartej i innowacyjnej społeczności, która stale dąży do doskonalenia i eksplorowania nowych możliwości.  Promujemy otwartość, tolerancję oraz przyjazne środowisko dla wszystkich uczniów – bez wyjątków!


Jesteśmy bardzo dumni z naszej młodzieży, która stanęła na wysokości zadania, z dumą reprezentowała dobre imię szkoły i z wielką pasją dzieliła się informacjami oraz własnymi doświadczeniami z młodszymi koleżankami i kolegami z klas ósmych.

 

Commentaires


 Ostatnie posty              
bottom of page