top of page

40 lat minęło. Pan Janusz Przybysz odszedł na zasłużoną emeryturę

Pan Janusz Przybysz, Dyrektor „Chrobrego” w latach 1991-1997, wychowawca wielu wspaniałych Absolwentów naszej szkoły i nauczyciel wychowania fizycznego odszedł na zasłużoną emeryturę po 40 latach pracy.Najlepsze życzenia Panu Januszowi Przybyszowi złożyli Pani Jolanta Folwarska – Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Gryficach, grono pedagogiczne oraz uczniowie. Dla wszystkich był to bardzo podniosły moment, pełen wzruszeń i głębokiej refleksji o znaczeniu pracy nauczyciela i, niestety, nieubłaganym przemijaniu czasu.


Jeszcze raz dziękujemy Panu Januszowi Przybyszowi za lata ciężkiej pracy, za trud, który wkładał zarówno jako Dyrektor szkoły, ale i wychowawca i nauczyciel wychowania fizycznego. Zaangażowanie, pasja, profesjonalizm i lojalność Pana Janusza Przybysza wzmocniły fundament naszej wspólnoty szkolnej i wspólnej historii. Życzymy zdrowia i wspaniałej emerytury! a kolejne lata niech przyniosą spełnienie wszystkich marzeń!

 

DZIĘKUJEMY!

 Ostatnie posty              
bottom of page