Rekrutacja do udziału w projekcie „Wake up your school – become an active citizen” otwarta!

16/11/2020

Rekrutacja do udziału w projekcie „Wake up your school – become an active citizen” otwarta!

 

 

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy nabór do udziału w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską. „Wake up your school – become an active citizen” to strategiczne partnerstwo utworzone przez szkoły z Polski, Republiki Macedonii Północnej, Bułgarii i Włoch.

Projekt będzie trwał dwa lata. Działania będą zorganizowane wokół następujących tematów: wspólne europejskie wartości, prawa człowieka, procedury demokratyczne, rola samorządu uczniowskiego, wolontariat i interakcje między młodymi ludźmi, samorządem lokalnym i organizacjami pozarządowymi. Zaplanowaliśmy działania przybliżające tradycje i kulturę zaangażowanych krajów oraz zajęcia sportowe.

 

Co zrobić, by dołączyć do zespołu projektowego?

 

Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa w projekcie, następnie pobierz plik zawierający formularz rekrutacyjny i załączniki. Wydrukuj dokumenty, wypełnij część I i II formularza oraz załączniki. Zrób zdjęcia i odeślij je na adres: e.prokop@lochrobry.eu (jeśli nie możesz wydrukować formularza – skontaktuj się z Panią Elżbietą Prokop).

 

Na zgłoszenia czekamy do 15 grudnia br.

 

Dlaczego warto dołączyć do projektu?

 

Nasz projekt to nie tylko poszerzanie horyzontów, ale również relaks i aktywne spędzanie czasu: w górach, nad jeziorami i w centrach miast. I co ważne, jeśli nie najważniejsze, będziemy rozmawiać po angielsku oraz poznamy wielu fantastycznych ludzi i nawiążemy z nimi wspaniałe przyjaźnie.

 

Zapraszamy!

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Like
Please reload

Ostatnie posty

September 30, 2020

Please reload

Archiwum
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Flickr Social Icon
  • YouTube Social  Icon
rodo.jpg