top of page

Ranking najlepszych liceów. List Gratulacyjny Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Z przyjemnością publikujemy List Gratulacyjny Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty – Pani Magdaleny Zarębskiej-Kuleszy – złożony na ręce Pani Jolanty Folwarskiej, Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Gryficach, w związku z uzyskaniem tytułu „Brązowej Tarczy” w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących – „Perspektywy 2020”.


Przypomnijmy: „Chrobry” uzyskał tytuł „Brązowej Szkoły 2020” w Rankingu Liceów Perspektyw (zajmując 34. miejsce w województwie zachodniopomorskim wśród zakwalifikowanych szkół). Nasze liceum jest najlepsze nie tylko w powiecie gryfickim. „Chrobry” uplasował się – jak wynika z zestawienia – wyżej od liceów w takich powiatowych miastach, jak Kamień Pomorski, Łobez czy Sławno (warto zauważyć, że wyższe pozycje w Rankingu zajęły szkoły ze stolicy województwa).


To druga „Brązowa Tarcza” dla „Chrobrego” za pracę i wysokie wyniki z egzaminu maturalnego (w ubiegłorocznym Rankingu nasze liceum również znalazło miejsce w pierwszym tysiącu najlepszych w szkół w Polsce).


 Ostatnie posty              
bottom of page