top of page

Uroczyste zakończenie nauki klas III

27.04.2018 r., o godz. 13 w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach odbyła się ważna uroczystość zorganizowana z okazji pożegnania uczniów klas trzecich. W Kapitolu miała miejsce wspaniała akademia nie tylko dla uczniów, ale także dla rodziców, gości i nauczycieli.

Pani Dyrektor, Jolanta Folwarska, powitała wszystkich zebranych ciepłymi słowami skierowanymi przede wszystkim do abiturientów. Życzyła im zdania matury i sukcesów w życiu. Również pan Starosta, Kazimierz Sać, wyraził swe wzruszenie udziałem w tak ważnym wydarzeniu szkolnym. Pani Iwona Gołuch, Przewodnicząca Rady Rodziców, podziękowała za owocną współpracę i życzyła powodzenia maturzystom.

Główną część uroczystości stanowiło wręczenie wyróżnień i nagród dla najlepszych uczniów klas trzecich. Gratulacje otrzymali również rodzice, którzy przyczynili się do sukcesów szkolnych swych dzieci.

Piątkowa uroczystość na pewno pozostanie w pamięci uczniów, rodziców i wychowawców jako piękne zakończenie kolejnego etapu doświadczenia życiowego, jakim była nauka w naszym liceum.


 Ostatnie posty              
bottom of page