top of page

Biwak integracyjny 2017

W czwartkowy poranek uczniowie klas pierwszych stawili się przed szkołą w dobrych humorach i pełni nadziei na przygodę, na biwaku integracyjnym klas pierwszych. O godzinie 9.00 wraz z wychowawcami zajęli miejsca w autokarach, by po niezbyt długiej podróży zameldować się w OW "Syrena" w Rogowie. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Fortu Rogowo, gdzie wśród licznych eksponatów militarnych odbyła się krótka lekcja żywej historii.

W sali kinowej ośrodka rozpoczełą się część artystyczno-sportowa Otrzęsin 2017. To, co obejrzeliśmy przerosło najśmielsze oczekiwania - najwięcej emocji, przy głośnych salwach śmiechu, wywołała konkurencja "Twoja twarz brzmi znajomo" (na scenie pojawiły się takie gwiazdy popu, jak m.in. Justin Bieber czy Mandaryna) oraz (w ramach Erasmus +) prezentacja tańców narodowych Hiszpanii, Turcji, Rumunii, Włoch i Polski. Było to fantastyczne widowisko.

Na pobliskiej plaży rozegraliśmy konkurencje sportowe. Szalony doping niósł się daleko a zaangażowanie zawodników było godne profesjonalnych aren sportowych.

Gratulujemy klasie Ia, która zdobyła I miejsce podczas tegorocznych otrzęsin i w nagrodę zorganizuje podobną zabawę w przyszłym roku szkolnym. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i niepowtarzalną atmosferę, szczególnie uczniom klasy II b, którzy godnie wprowadzili pierwszaków w społeczność naszego liceum.


 Ostatnie posty              
bottom of page