top of page

 King Szczecin - GTK Gliwice

19 stycznia br. udaliśmy się na mecz Energa Basket Ligi: King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice. Obejrzeliśmy bardzo wyrównany mecz, który rozstrzygnął się w ostatniej kwarcie. Dzięki dobrej grze i żywiołowemu wsparciu kibiców Wilki wygrały 86-80. Po meczu udało się nam zrobić zdjęcie z kapitanem zespołu - Pawłem Kikowskim, który pochodzi z Kołobrzegu.

Kosz 1.jpg
Kosz.jpg

Mikołajki na sportowo

5 grudnia 2019 r.  uczniowie klas pierwszych świętowali zbliżające się mikołajki. Z tej okazji w Gryf Arenie młodzież uczestniczyła w konkurencjach sportowych i quizie wiedzy z przedmiotów maturalnych. Poza tym każda klasa zaprezentowała umiejętności wokalno-taneczne. Walka była bardzo wyrównana, wszystkie zespoły doskonale przygotowane, a na podium tylko trzy miejsca. W tym roku rywalizację wygrała klasa Ig, II miejsce zajęła klasa If, natomiast III - klasa Ic. Zwycięzcom gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Mikołajki_na_sportowo_2019.jpg
Mikołajki_na_sportowo_2020_-_Gryfice.jpg
Mikołajki_na_sportowo_-_Gryfice_2019.jpg

Biwak integracyjny

Fotorelacja z  konkurencji sportowych Biwaku integracyjnego 2019 klas I w Rogowie - nad morzem! 
[ZOBACZ GALERIĘ]

Spływ kajakowy

14 czerwca 2019 kilkoro uczniów z klas 1. i 2. udało się na spływ kajakowy trasą z Trzebiatowa do Mrzeżyna. Pogoda dopisała, droga minęła bardzo szybko i w miłej atmosferze, a cały spływ zakończono ogniskiem i spacerem po plaży.
spływ1.jpg
spływ2.jpg

Rekordowa Edyta!

Dwa nowe rekordy lekkoatletyczne szkoły zostały poprawione podczas weekendu majowego przez Edytę Bielską z kl. I a.
W pchnięciu kulą 3 kg - 11,19 m. oraz w biegu na 100 m. przez płotki. Warto wspomnieć, że Edyta poprawiła 33 letni rekord pani Lucyny Czeszek. Rekord uzyskany w roku 1985 został poprawiony o ponad 2 sekundy i wynosi obecnie 15,62 sek. Rekordowe osiągnięcia padły na mitingach otwarcia sezonu w Słubicach i Białogardzie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
bottom of page